Golf Experience
Golfiväljak
Golfiväljaku tutvustus

Golf X Rae Golfiväljak

Golf X Rae golfiväljak asub looduskaunis, avaral ning omapärasel künklikul maastikul Tallinnast kõigest 19km kaugusel. 18-rajaline golfiväljak kulgeb vahelduval maastikul omasoodu – väljaku avarus, maastiku vahelduvus ja radade konkreetsus teevad Golf X Rae golfiväljaku huvitavaks kogenud mängijatele, kuid pakuvad mängurõõmu ka algajatele.

9 esimese raja puhul on tegemist links-stiilis väljakuosaga. Tagumised 9 rada on küll lühemad, aga see eest oluliselt kitsamad ja takistusterohkemad. Puude ja veetakistuste külluse tõttu on tegemist park-stiilis väljakuosaga.

golf-map

Klubimaja

Avarast ja valgusküllasest terrassiga klubimajast avanevad vaated golfiväljakule. Klubimajas asub restoran koos päikeseterrassiga ning mugavad riietus- ja saunaruumid, suurepärane koht kõikvõimalike ürituste-koosviibimiste pidamiseks pisematele kui suurematele seltskondadele. Loomulikult pakume täisteenust kogu sündmuse planeerimisel ja läbiviimisel – ideest lahenduseni.

Suitsu- ja elektrisaun

Veekogu kaldal asuv saunamaja on mõnus koht kus võtta ehedat suitsusauna. Saunamaja terrass sobib hästi grillimiseks ning lemmikuks on saanud peale saunatamist jõkke sulpsata. Lisaks suitsusaunale on saunamajas kaks elektrisauna koos mugavate riietusruumidega.

suana