fbpx
Golf Experience
Avavõistlus 27.aprill

Golf X Rae avavõistlus by Škoda Tallinn

Võistluse algus: Laupäev, 27.04.2019, ühisstart kell 10:00

Mänguvorm: Scramble
Võistkond koosneb 4 liikmest. Maksimaalne osalejate arv 108

Erivõistlused:
Pikim avalöök mehed ja naised eraldi arvestuses rajal 11
Lähim lipule mehed ja naised eraldi arvestuses rajal 18

Võistkonna HCP arvutamise süsteem: kõigi nelja mängija PHCP liidetakse kokku ja jagatakse neljaga ning sellest jääb alles 50%. Võistkonna PHCP ei saa olla suurem kui madalaima mängija PHCP.

Mängitavad avalöögialad: Mehed kollastelt tiidelt ja naised punastelt tiidelt

Reeglid: Võistlejad teevad vabas järjekorras avalöögi ja seejärel valib võistkond jätkamiseks oma hinnangul paremas kohas oleva palli, mille asukoht märgitakse. Valitud palli lööja mängib teise löögi esimesena. Seejärel asetavad võistkonna teised mängija oma palli max 1 kepipikkuse kaugusele tähistatud kohast kuid mitte lähemale lipule ning mitte parendades palli asukohta (juhul kui esimene pall oli rahvis siis mängitakse ka teine pall rahvist, kui esimene pall oli bunkris siis mängitakse ka teine pall bunkrist. Sama piirang keelab ka palli foregriinilt griinile asetamise, bunkris tuleb taastada teisele pallile sarnane asukoht nagu oli valitud pallil). Iga võistleja mängib enda asetatud palli. Mäng jätkub kirjeldatud viisil kuni pall on griinil ja siin asetavad teised mängija oma palli jätkamiseks võimalikult samale kohale kus oli parem pall.

Võistkond peab valima vähemalt kolm avalööki igalt võistkonna liikmelt.

Juhul kui tehtud kuni 10 lööki tuleb pall üles korjata.

Autasustamine: Autasustatakse kolme parimat võistkonda ja eriauhindade võitjaid. Mitme võistkonna võrdse tulemuse korral otsustab järjestuse madalam võistkonna PHCP.

Osavõtutasu: 35 EUR

•Osavõtutasu sisaldab: auhindu, harjutuspalle ning võistlusjärgset toitlustust.

2019 hooaja mänguõigust mitteomavale mängijale lisandub green fee 35€

Registreerimise info: Golfbox kaudu või caddiemasteris kuni 25.04.2019 kell 20:00, telefonil 524 7700 või [email protected] Lõplik osalejate nimekiri ja stardilist avaldatakse 26.04.2019 Golf X Rae kodulehel https://golfx.ee/golfiklubi/#/competition/1788460/info