Golf Experience
Golf X Studio
Kaasaegne golfi õppe- ja harjutamiskeskkond GC Quad simulaatoritel
 
 
Golf Experience golfistuudio

Teenused

GC2 simulaatorid kaardistavad iga golfilöögi täpselt ning reaalajas, võimaldades analüüsida golfilöögi igat pisematki detaili peale igat lööki. Meie teenustega saate detailsemalt tutvuda allpool.

Treenerid

Golf Experience golfistuudio on õppekeskkond, kus tehnoloogia abiga ning golfitreenerite juhendamisel arendatakse golfimängija võimekust. Meie treeneritega saate tutvuda allpool.

Simulaatorid

Golf Experience golfistuudio golfimängijate talvitumispaik, kus graafika ja tehnoloogia vahendusel saab mängida maailma tuntumaid golfiradasid ja võtta osa erinevatest golfivõistlustest.

Individuaalne

Igal Golf Experience golfistuudio golfimängijal on oma kasutajakonto, kuhu kogutakse golfimängija individuaalne löögi- ja mänguajalugu, mida on lihtne tagantjärele ise või koos golfitreeneriga analüüsida.

Meie treenerid
Egert Põldma

Egert Põldma (hing&swing) on golfi mänginud 20 aastat, mille sisse mahub Eesti rahvuskoondis, Eesti meistritiitlid, professionaalse golfimängija karjäär Skandinaavia profituuridel, psühholoogiaõpingud ning golfiõpetamine. Golfimäng on Egerti jaoks suur nauding, mis pakub suurepärast keskkonda looduse ja sõprade näol ning võistlusmomenti igal mänguringil. Golfiõpetaja töös on olulised psühholoogia ja pedagoogika, kuna inimese psühholoogilisest heaolust sõltub tema võime sportlikke sooritusi ning muid elulisi olukordi lahendada. Golfiõpetuses kasutatab Egert metoodikaid, mis toetavad inimese võimet omandada uusi oskusi ning teadmisi ja garanteerib sujuva õppimise.

Maxime Chardon

Maxime Chardon on golfi mänginud üle 15 aasta, millest viimased 7 on ta pühendanud golfimängijate treenimisele. Mgolfaxime on golfiväljakut juhtinud Aafrikas, puttingu instruktorina teab kõike lähimängust ning kuulub PGA Prantsusmaa nimekirja. Maxime õppis Montpelliers Massane kuulsas David Leadbetteri golfikoolis, harjutades kuulsate golfitreenerite nagu Nicolas Armant ja Alain Alberti käe all, viimane treenib ka Prantsusmaa esinumbrit Alexander Levy´d.

Torel Neider

Torel Neider on golfiga tegelenud üle 16 aasta, mille ajal on Torel olnud Eesti rahvuskoondise liige ja võitnud mitmeid medaleid Eesti Meistrivõistlustelt. Torel õppis Inglismaal Golf Management erialal ning treeneritöö teadmised on saanud Soome, Rootsi ja Suurbritannia treeneritelt õppides. Toreli treenerifilosoofia põhineb teadmisel, et golfiõpetus tuleb hoida lihtne, selge ja arusaadav.

Carlos Kirtsi

Carlos Kirtsi on golfi mänginud 6 aastat ning fittingute ja täiskasvanute treenimise kõrval treenib Carlos lapsi ning noori golfimängijaid. Võib isegi öelda, et tal on oma fännklubi, kuna Carlos oskab golfitrenne läbi viia mänguliselt samas uusi golfioskusi õpetades.

Meie teenused

Eratund

Eratunni jooksul tegeleb treener golfimängijaga individuaalselt, et töötada konkreetse mängulise probleemiga. olf Experience kogenud treenerid oskavad sind aidata kõigi golfilöökidega.

Fitting

Fittingu käigus komplekteeritakse golfimängija füüsiliste ja tehniliste parameetrite järgi sobilik varustus. Täpse varustusega paraneb golfimängija kehaline asend, täpsus ning pikkuse tunnetus.

HMT

HMT on GC2 simulaatori lisa, mis mõõdab detailselt kepilaba liikumist läbi tabamise. Parameetrid nagu kaldenurgad tabamishetkel ning kepilaba kiirus ja liikumise trajektoor on vaid mõned lööki mõjutavatest näitajatest.

SAM PuttLab

Putid moodustavad 40% kogu golfilöökide arvust. Seeõttu vajab puttamine pidevat tähelepanu ja harjutamist. SAM PuttLab on ülitäpne tehnoloogia, mis annab tagasisidet putteri liikumisest.

Spordipsühholoogia

Spordipsühholoogia aitab golfimängijal pöörata tähelepanu sooritust mõjutavatele faktoritele nagu mõtete ja keskendumise suunamine, emotsioonid ja nendega toimetulek, lõdvestustehnikate õppimine ning eneseanalüüsi võime parandamine.

Swing Catalyst

mõõdab inimese raskusjaotust läbi golfilöögi. Swing Catalystiga on võimalik jälgida keha liikumist reaalajas ning vajadusel seda korrigeerida vastalt raskuse optimaalsele jaotumisele swingi jaoks.

Golf simulaator

GC2 simulaatorid pakuvad virtuaalset golfimängu kogemust, mõõtes igat golfilööki ning analüüsides soorituse kõiki detaile. GC2 simulaatorite 4K resolutsioon aitab kogeda ning mängida maailma tuntumaid golfiväljakuid.

Erinevad GC2 väljakutsed aitavad lihvida golfilööke peensusteni ning võistlused sõprade vahel hoiavad positiivset sportlikku pinget ülevel läbi hooaja. GC2 simulaatoritega harjutad, mängid ning õpid golfi – mängu, mida armastad.

SAM PuttLab

Putid moodustavad 40% kogu golfilöökide arvust. Seeõttu vajab puttamine pidevat tähelepanu ja harjutamist.

SAM PuttLab on ülitäpne tehnoloogia, mis annab tagasisidet putteri liikumisest aidates mängijal töötada oma sihtimise, tempo ning tabamise parandamisel.

Väärtused
Väärtused, mida Golf Experience igale golfimängijale pakub

Golfi aastaringne
harjutamine

Golfilöögi täpne
analüüs reaalajas

Õppekeskkond

One more here

Mängu
graafika

Kuulsad
golfiväljakud

Usaldusväärsus

Kuulsad
golfiväljakud

Tule ja pane oma oskused proovile