fbpx
Golf Experience
Treenerid
Tutvu GolfX treeneritega

Torel Neider

Tallinn, Tartu

Torel Neider on golfiga tegelenud üle 16 aasta, kuhu mahub Eesti rahvuskoondis ja Eesti Meistrivõistluste medalid. Torel õppis Inglismaal Golf Managementi ning treeneritööd Soomes, Rootsis ja Suurbritannias. Ilmselgelt on tegemist reisinud mehega. Toreli leiab, et golfiõpetus peab olema lihtne, selge ja arusaadav.

Egert Põldma

Tallinn

Egert Põldma on golfi mänginud 20 aastat: Eesti rahvuskoondis, Eesti meistritiitlid, professionaalse golfimängija karjäär Skandinaavia profituuridel, õpingud Golf Management ja psühholoogia erialal ning golfiõpetamine. Golfiõpetuses kasutab Egert metoodikaid, mis toetuvad inimese võimele omandada uusi oskusi ja teadmisi läbi kogemuse.

Maxime Chardon

Tallinn

Maxime Chardon on golfi mänginud üle 15 aasta, millest viimased 7 on ta pühendanud golfimängijate treenimisele. Maxime on golfiväljakut juhtinud Aafrikas, puttamise instruktorina teab kõike lähimängust ning kuulub PGA Prantsusmaa nimekirja ja üldse on ta üks muhe golfar, kes paneb oma treenitavad golfimängu nautima ja armastama.

Carlos Kirtsi

Tallinn

Carlos Kirtsi on golfi mänginud 6 aastat ning fittingute ja täiskasvanute treenimise kõrval treenib Carlos lapsi ning noori golfimängijaid. Võib isegi öelda, et tal on oma fännklubi, kuna Carlos oskab golfitrenne läbi viia mänguliselt samas uusi golfioskusi õpetades.