fbpx
Golf Experience
Tehnoloogia
GAME CHANGER QUAD

Game Changer Quad simulaator annab informatsiooni palli eeldatavast vindist ja lennu trajektoorist. See võimaldab lisaks mängimisele teha tööd löögitehnikaga, saades täpset tagasiside palli lennu omadustest kui ka golfikepi liikumisest läbi tabamuse. Parimad golfimängijad kasutavad välistingimustes sama tehnoloogiat oma golfilöögi analüüsiks.

HMT

HMT on lisa GCQuadile mõõtes kepilaba liikumist läbi tabamise. Parameetrid nagu kaldenurgad tabamishetkel ning kepilaba kiirus ja liikumise trajektoor on vaid mõned lööki mõjutavatest näitajatest, mida korrigeerides saab oma löögitäpsust parandada. HMT annab ülevaate kõikidest aspektidest, mille abil saab kirjeldada palli lennu trajektoori.

SWING CATALYST

Swing Catalyst mõõdab golfimängija raskusjaotust läbi golfilöögi. Selle abil on võimalik jälgida keha liikumist reaalajas ja korrigeerida vastalt optimaalsele raskusjaotusele swingi jaoks.

SAM PuttLab

Putid moodustavad ligi 40% kogu golfilöökide arvust. Seeõttu vajab puttamine pidevat tähelepanu ja harjutamist. SAM PuttLab annab ülitäpset tagasisidet putteri liikumisest, mille läbi saab mängija töötada oma sihtimise, tempo ja tabamisega.

Tule ja pane oma oskused proovile