fbpx
Golf Experience
Teenused
ÜRITUSED

Golf X golfistuudio on mõnus kooslus spordist ja meelelahutusest. Korraldame soovijatele privaat- ja ettevõtte üritusi. Golfistuudio on hea aktiivse ajaveetmise võimalus, kus tutvustada külalistele ja sõpradele golfi, et kevadel koos golfiväljakutel mängida.

MÄNGI

Game Changer Quad simulaatoritel saab mängida 35 erinevat European & PGA Tour golfiväljakut, nende hulgas 2016 Ryder Cup väljakul Hazeltine National. Golfi- ja harjutusväljakuid on erinevate raskusastmetega, pakkudes väljakutseid igale golfisõbrale. Golf X golfistuudios on populaarsed sõpradevahelised võistlused ja väljakutsed.

TREENI

Professionaalsed golfimängijad teavad täpselt oma golfilöökide statistikat saavutamaks täpseim 200m löök. Golf X golfistuudios saab iga golfimängija välja selgitada ja analüüsida oma golfilöökide iseärasused, et nendega arvestada golfimängus. Simulaatorid pakuvad lisaks erinevatele European & PGA Tour golfiväljakutele erinevaid harjutus- ja treenimise võimalusi harjutamaks golfimängu erinevaid aspekte.

VÕISTLUSED

Golf X golfistuudio korraldab golfivõistluseid sõpradele, ettevõtetele ning Game Changer Quad ülemaailmsete kasutajate vahel läbi hooaja, võimalus ennast proovile panna võisteldes teiste golfimängijatega üle maailma. Auhinnafondid on märkimisväärsed ning seotud golfiga.

Tule ja pane oma oskused proovile